• Quick View
  (0)
  Anaconda Carp Chair II sujungia komfortą, stabilumą ir daugiafunkciškumą. Sustiprintas rėmas ir plačios kojelės, neleidžiančios subyrėti į purvą, garantuoja stabilumą praktiškai bet kokioje vietovėje. Vilnonis pagalvės užvalkalas suteikia šilumą net vėsiomis rudens ar žiemos dienomis. Aliuminio užraktas neleidžia kojoms netyčia susilenkti.

  Karpinė Kėdė Saenger Anaconda CARP II

  192,95 
 • Quick View
  (0)

  Anaconda Freelancer CM-1  kėdė Patogi žvejybos kėdė. Mažiausias “Freelancer” serijos modelis. Praktiški porankiai ir paminkštintas galvos atlošas užtikrina pakankamą komfortą

  Karpinė Kėdė Saenger Anaconda Freelancer CM-1

  174,95 
 • Quick View
  (0)
  Labai šiuolaikiška ir itin stilinga naujoviško Freelancer dizaino „All-Terrain-Chair“. Šio „flagmano“ gaminio sėdynė pagaminta iš geriausios „Alcantara“ su vandeniui atspariomis savybėmis ir garantuoja komfortą sėdint.
  Priešingai nei BDM-XL, čia kalbame apie mažesnį modelį.

  Karpinė Kėdė Saenger Anaconda Freelancer DCM-L

  234,95 
 • Quick View
  (0)
  Labai moderni, didelė ir itin stilinga universali kėdė naujoviško Freelancer dizaino. Šio „flagmano“ gaminio sėdynė pagaminta iš geriausios „Alcantara“ su hidrofobinėmis savybėmis ir garantuoja komfortą sėdint.Kalbant apie patogumą, jis lenkia visus kitus modelius.

  Karpinė Kėdė Saenger Anaconda Freelancer DCM-XL

  288,95 
 • Quick View
  (0)
  Itin moderni, didelė ir itin stilinga Saenger Holy-Seat kėdė naujoviško Freelancer dizaino. Šio „flagmano“ gaminio sėdynė pagaminta iš geriausios „Alcantara“ su hidrofobinėmis savybėmis ir garantuoja komfortą sėdint. Kalbant apie patogumą, jis lenkia visus kitus modelius.Vandeniui ir purvui atspari danga.

  Karpinė Kėdė SAENGER Anaconda Freelancer Holy-Seat

  298,95 
 • Quick View
  (0)
  Anaconda Freelancer Ti-Lite karpinė kėdė itin lengva versija. Itin stabilus rėmas yra 36% lengvesnis nei aliuminis ir 77% lengvesnis už standartinius plieninius rėmus, be to, nauja medžiaga sugeria 50% daugiau vibracijų, todėl yra itin stabili ir lanksti (atspari smūgiams).
  Dėl gana aukštos sėdynės šiame fotelyje galite sėdėti kaip soste. Sėdynė taip pat padengta kvėpuojančiu ir kvėpuojančiu pluoštu, kuris labai greitai džiūsta.
  Montuojamas (įspaudžiamas) stalas yra optimali vieta gėrimų ar įvairių priedų laikymui.

  Karpinė Kėdė Saenger Anaconda Freelancer Ti-Lite

  263,95 
 • Quick View
  (0)

  Fantastiška Saenger Anaconda Moon Breaker  karpinė kėdė, kuri dėl pilnos komplektacijos yra viena patogiausių kėdžių rinkoje. Dėl itin storo ir patvaraus pamušalo, ypač aplink pagrindinį ir inkstus, paminkštintų porankių ir ilgo atlošo, šis fotelis yra išskirtinis. Jame dera sėdėjimo komfortas, stabilumas ir daugiafunkciškumas.

  Karpinė Kėdė Saenger Anaconda Moon Breaker

  297,95 
 • Quick View
  (0)

  Komforto prasme Saenger Anaconda Roxkhopper  praktiškai nepralenkiama! Taip pat dėl ​​ypač tvirto paminkštinimo, ypač galvos atramos inkstuose ir aplink juos, porankių ir ypač ilgo atlošo, ši kėdė yra būtina kiekvienam karpių žvejybos entuziastui. Jame dera sėdėjimo komfortas, stabilumas ir daugiafunkciškumas.

  Karpinė Kėdė Saenger Anaconda Roxkhopper

  197,95 
 • Quick View
  (0)
  Naujoji SAENGER Visitor kėdė išlieka maža ir patogi, kaip ir anksčiau, tačiau stabilesnė ir minkštesnė.
  Šio fotelio privalumai – storas, anatomiškai suformuotas paminkštinimas, mažas svoris ir tuo pačiu stabilumas bei akimirksniu išsiskleidžiantis.

  Karpinė Kėdė Saenger Visitor

  113,95 
 • Quick View
  (0)

  Labai patogus fotelis su porankiais Hokkaido.

  Kėdė – Krėslas Hokkaido

  92,95 
 • Quick View
  (0)
  Kalbant apie patogumą, Saenger Magist Chair neatsilieka – priešingai. Plačios kojelės, apsaugančios nuo griuvimo, užtikrina stabilumą bet kokioje vietovėje.
  Paminkštinta galvos atrama, patogūs porankiai ir nedideli transportavimo matmenys taip pat yra svarbūs šios kėdės bruožai, kalbantys jos naudai.

  Kėdė Saenger Anaconda Magist

  159,95 
 • Quick View
  (0)

  Saenger Anaconda Lounge Carp labai patogi, paprasta naudoti karpių kėdė su porankiais, paminkštinta galvos atrama ir be galo lenvai reguliuojamomis kojomis su plačiomis kojelėmis. Patogią įrangą papildo porankiai ir galvos atrama. Tai ideali karpių žvejybos kėdė.

  Žvejybinė Kėdė Saenger Anaconda Lounge Carp

  129,95